bos.gif (896 bytes)
haber.gif (588 bytes)

1.haftanın en beğenilen şiiri
okuyucularımızın oylarıyla belirlenen haftanın şiiri anketinin 1.haftası sonuçlandı ouyucularımız ilk haftada Nazım Hikmet'in ceviz ağacı şiirini seçti. İkinci hafta oylaması başlıyor siz de beğendiğiniz şiire oy verin ve ankete katkıda bulunun.

bilgi anketimiz
Değerli okuyucularımız sizlerin hakkımızdaki görüşleriniz bizim için çok önem taşıyor bu nedenle sitemizin sizlerin istediği yönde ve şekilde gelişmesi için bir okur bilgi anketi hazırladık Bu anketi doldurarak sizlere yön vermenizi diliyoruz anketi doldurmak için tıklayın.


haftanın, ayın ve yılın en iyi şiirlerini seçiyoruz
Değerli okuyucularımız sizlerin oylarıyla haftanın, ayın ve yılın şiirlerini seçiyoruz. Her hafta yayınlanacak olan aday şiirleri oylayıp seçeceğiniz haftanın şiirleriyle ayın şiirini ve ayın şiirleriyle de yılın şiirini seçeceğiz. Oylamaya katkılarınızı bekliyoruz.oy ver - sonuçlar

kitap inceleme
recep@akkaya nickli okuyucumuzun göndermiş olduğu Yazarak Anlatmak başlıklı Can Dündar ile ilgili inceleme yazısını okumak için tıklayın..

siirbox forum açıldı!
Siirbox Forum Sayfaları sonunda açıldı. Sitemizde edebiyat ve şiir üzerine söylemek istediğiniz herşeyi bu sayfalarda söyleyebilir tartışabilir bilgi paylaşabilirsiniz.forum'a giriş için tıklayın.

sizden gelenleri eklemeye başladık
Okurlarımızın bize gönderdiği yazıları sitemeye eklemeye başladık. Sitemizde bizlerle paylaşmak istediğiniz şeyleri eerdenk@hotmail.com ya da şiir yolla linkini kullanarak yollayabilirsiniz.

siirbox top 100
Eğer sizinde bir edebiyat siteniz varsa sitenizi ŞiirboxTop100'e ekleyin. Ziyaretçilerimiz sizin sitenizi de tanısın. top liste giriş için tıklayın..

sitemiz aktif yayın hayatına geri dönüyor
Siirbox Şiir Sitesi aktif yayın hayatına geri dönüyor.Sitemizin editörlerinin ÖSS sınavına hazırlanması nedeniyle yaklaşık 10 aydır yenilenemeyen sitemiz tekrar aktif konuma geliyor.

sitemiz 2.yaşını kutluyor
Yayın hayatına bundan 2 yıl önce başlayan sitemiz sizin de büyük ilginizi görerek her geçen gün büyümeye devam ediyor.2. yılımızda sitemizi 31854 ziyaretçi ziyaret etmiştir. Destek veren ve çalışmalarımızı takip eden herkese teşekkür ederiz.

mail servisi tekrar çalışır halde
Sitemizden uzun süredir mail adresi alınamıyordu. Ancak sorun halledildi.Artık mail adresi alabilir önceden aldığınız mail adreslerini tekrar kullanabilirsiniz.

download bölümünde mor ve ötesi

Download bölümüne mor ve ötesi grubunun hiçbir yerde bulamayacağınız şarkılarını ekledik.